Take It Easy

Kniha návštěv

Datum: 09.04.2009

Vložil: majary

Titulek: udělej si volno

Ahoj Romčo, snad Tvůj současný a budoucí stav nebude překážkou účasto na našem třídním setkání, které jsme vtipně naplánovali na Pátek Patnáctýho Pátý-ale pozor, né v Pět hodin. Další P si musíš dosadit sám. Zaúkolovala jsem Roberta, aby zamluvil místo, Pravděpodobně na Husovce v Romagne vedle Chalupy...tak Páá a budu se těšit.

Datum: 14.04.2009

Vložil: Ramon

Titulek: Re: udělej si volno

Ahoj Majko, můj současný, budoucí i nadpozemský stav překážkou není :-). Teoretickou překážkou může být mé býtí či nebytí mimo ČR či jiné vážné rodinné důvody. Nicméně díky za info a budu se snažit případné future překážky eliminovat. Adios

Datum: 21.01.2009

Vložil: Rapšachanda

Titulek: Ahoj !

Vzpomeneš si, s kým jsi seděl v jedné lavici ve IV. třídě, za soudružky
učitelky Řimnáčové?
Bohužel nás brzy rozsadila, neb jsme se mydlili. Teď už bych Tě asi nekousala. Vylámala bych si na Tobě můj drahý porcelánový chrup.

Datum: 22.01.2009

Vložil: Ramon

Titulek: Re: Ahoj !

NO NAZDAR!!! Drahoušku, to chceš po mně opravdu mooooc .... ale tipuju to na 1) Iva Spáčilová, 2) Zdena Straškrabová or my secret love 3) Romana Varholíková?!. Stejně tuším, že jsem to netrefil, už je to strašně dlouho..... :-)

Datum: 04.02.2009

Vložil: REN.

Titulek: Re: Re: Ahoj !

ahoj.jo jo favoritky třídy Iva vTáboře,Zdena na Rapšachu,Romča v Londýně a co mi ostatní malé šedé myšky.to víš žes to netrefil.zdraví Ren.

Datum: 05.02.2009

Vložil: Ramon

Titulek: Re: Re: Re: Ahoj !

Čau Renčo! Na to, že jsi mě kousala ve škole si fakt nevzpomínám..., ale celkem živě vidím jak já, ty a tvůj brácha jsme dováděli u Vás v pokojíčku a nějakým plyšovým hadem jsme rozbili lustr. Pak se vrátili tví rodiče domu, dostali jsme lehčí sodu a já jsem pak pěkně upaloval domu :-) Adios Amigos

Datum: 06.01.2009

Vložil: Ramon

Titulek: Katapult

DĚDKU, GOOD BYE! Ten tvuj mroží knír a pobrukování mi budou scházet....

Datum: 23.12.2008

Vložil: Lahcim Olap

Titulek: Yrrem Samsirk !!!

dna yppah wen raey !!!

Datum: 23.12.2008

Vložil: Ramon

Titulek: Re: Yrrem Samsirk !!!

Heya, heya, HUNGARIA!!! I watch, Penelope Cruz nezklamal. Kalanaku, nemam money na lidi z dešifrovacího oddělení, tak next to try pačesky. Senkju very mač a komárů....

Datum: 23.12.2008

Vložil: Olap Lahcim

Titulek: Radzan Uhurduos !!!

Kat mes es uondej lesum tavídop an yt ejovt yknárts. Ej ot meklec ýrbod. Ža it ot edjyv kat jelovaz an let. 552 911 137. Uac Lahcim Olap!

Vyhledávání

                 RamonEsteveZ